serwis piecyków gazowych Junkers, Vaillant, Beretta, Termet, Saunier Duval, Ariston, Buderus, Chaffoteaux, Ferroli

OfertaPoznań i okoliceKonserwacje pieców (kotłów) gazowych (czyszczenie/przegląd)

Producenci urządzeń grzewczych w celu zachowania bezpiecznej i ekonomicznej pracy zalecają coroczną konserwację ich urządzeń. Konserwacja polega m.in. na dokładnym wyczyszczeniu, wyregulowaniu oraz sprawdzeniu poprawności funkcjonowania urządzenia. Dzięki temu uzytkownicy oszczędzają na rachunkach za gaz oraz mają pewność że urządzenie ich nie zawiedzie.

Powstają coraz to nowsze i oszczedniejsze urządzenia ogrzewające dom czy wodę użytkową. Należy jednak pamiętać, że nawet najnowsze urządzenia wymagają czyszczenia i kontroli stanu technicznego. Przepisy prawa budowlanego mówią o wymaganej kontroli stanu urządzeń gazowych. Firma TERMGAZ po wykonanych czynnościach zawsze wypełnia protokoł serwisowy świadczący o wykonanej konserwacji (przeglądzie), który dopuszcza urządzenie do dalszej pracy.

Udokumentowany przegląd jest również niezbędny dla firm ubezpieczających dany budynek. W razie nieszczęśliwego wypadku np. wybuch gazu jest to dokument niezbędny w celu wypłacenia użytkownikowi odszkodowania.

Regularna konserwacja kotła gazowego czy piecyka gazowego (termy) pozwala zachować wysoką sprawność urządzenia, która ma realny wpływ na wysokość rachunków za gaz.

Nasi serwisanci konserwując urządzenia sprawdzają poprawność działania wszystkich podzespołów oraz dbają o ich stan techniczny. Konserwacja wykonana przez naszych serwisantów polega m.in. na czyszczeniu elektrod, wymiennika ciepła, palnika, sprawdzeniu szczelności instalacji wodnych oraz gazowych. Najwyższa jakość świadczonych przez nas usług oraz konkurencyjne ceny zapewniają nam dużą ilość zadowolonych klientów.

Zachęcamy do przeprowadzania konserwacji kotłów, piecyków gazowych oraz kontakt z naszą firmą 535 701 001

kontakt z infolinią serwisu: 535701001
INFOLINIA
535 701 001
mapa serwisu piecy i kotłów gazowych